Mechanické a elektronické uzamykací systémy

Přední výrobce mechanických a elektronických zabezpečovacích systémů EVVA vám zaručí nejvyšší bezpečnost díky ochraně proti vytržení, vyvrtání a vyplanžetování. Certifikace Národního bezpečnostního úřadu je známkou osvědčené rakouské kvality a dlouhé životnosti.

Mechanické uzamykací systémy

Mechanický způsob zabezpečení objektu sestaven podle vašich požadavků. Součástí generálního klíče, který otevře všechny zámky, můžou být klíče podřazené, jenž otevřou jen určité části systému. V této oblasti poskytujeme 5 úrovní zabezpečení – uzamykací systém MCS, 4KS, ICS, EPS, FPS.

Elektronické uzamykací systémy

Buďte o krok napřed před nezvanými hosty a zjednodušte si život online odemykáním. Kombinace vysokého zabezpečení a snadného ovládání pomocí smartphonu vám umožní pohodlně organizovat celý uzamykací systém.

AIRKEY

Cylindrická vložka AirKey nabízí nadstandartní zabezpečení vašich dveří, kterou lze použít vevnitř i venku. V kombinaci s nástěnnou čtecí jednotkou lze ovládat elektronické uzamykací prvky. Oprávnění vstupu probíhá čistě přes bezplatnou aplikaci AirKey nebo pomocí čipu.

XESAR

Lokální kontrolní systém Xesar je cenově příznivým řešením pro chytré domácnosti a podniky. Klíčem se stávají jedinečné karty EVVA KeyCredit a všechna přístupová oprávnění se nastavují pomocí bezplatného softwaru Xesar. Uzamykací systém může být součástí dveřní kliky, cylindrické vložky, kování či nástěnné čtecí jednotky. 

Neváhejte nás kontaktovat přes tento formulář i v případě, že máte zájem o něco specifického, co není uvedeno na těchto stránkách.