Vchodové dveře do bytu

Je pro vás bezpečnost, zvuková izolace a požární odolnost klíčová? Pro nás ano! Vchodovým dveřím věnujeme výraznou pozornost, a proto vám nabízíme rovnou tři typy dveří v několika bezpečnostních třídách – bezpečnostní, protipožární a protihlukové.

bezpečnostní dveře

Bezpečnostní dveře se od klasických vchodových dveří liší zejména bezpečnostními čepy a zámky, zesíleným rámem a robustní výplní.

protipožární a protihlukové dveře

Pokud jste se rozhodli pro bezpečnostní dveře, musí se zpravidla jednat o certifikované protipožární dveře s platným certifikátem EI 30.

Bezpečnostní dveře

Vchodové dveře do bytu musí být profesionálně zabezpečeny, abyste se ve své domácnosti cítili bezpečně a předešli nepříjemným událostem. Bezpečnostní dveře se od klasických vchodových dveří liší zejména bezpečnostními čepy a zámky, zesíleným rámem a robustní výplní. Tento typ dveří poskytujeme ve čtyřech bezpečnostních třídách (RC1 – RC4).

Protipožární a protihlukové dveře

Pokud jste se rozhodli pro výměnu vchodových dveří do bytu, musí se zpravidla jednat o certifikované protipožární dveře s platným certifikátem EI 30. Tyto dveře se vyznačují vysokou protipožární odolností, samotnou konstrukcí a povrchovou úpravou. Z našich zkušeností doporučujeme instalaci protipožárních dveří, včetně výměny zárubní. Tím se dosáhne maximální zvukové izolace.

Produktové katalogy

Porta

Vstupní dveře do bytu

Gerbrich

Vchodové dveře do bytu

Neváhejte nás kontaktovat přes tento formulář i v případě, že máte zájem o něco specifického, co není uvedeno na těchto stránkách.